O mnie RainBOW_1239

Autor nie uzupełnił żadnych szczegółów
Dotychczas RainBOW_1239 utworzył(a) 5 wpisów na blogu.

Marzec 2018

Drzwi Otwarte w Przedszkolu Rainbow z Akademią Dynamiczną

Zapraszamy wszystkich na Drzwi Otwarte w Przedszkolu Rainbow podczas których będzie można zwiedzić nasze Przedszkole, porozmawiać z nauczycielami oraz dyrekcją a także co najważniejsze dla dzieci pobawić się i aktywnie spędzić czas z trenerem z Akademii Dynamicznej.

Startujemy 24.03.2018 o godzinie 10.00 do 13.00

Czekamy na Was !!!

Styczeń 2018

Dzień Babci i Dziadka

Zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadków naszych przedszkolaków do wspólnego obchodzenia ich Święta, dnia 22.01.2018 od godziny 10.00 w naszym przedszkolu. Mamy nadzieję, że nie zabrnie cudownej atmosfery i wzruszeń.

Audycje muzyczne

Informujemy, że w Naszym przedszkolu odbywają się comiesięczne audycje muzyczne:

• październik 2017 – ELEKTRYZUJĄCE DŹWIĘKI;
  • listopad 2017 – INDIAŃSKIE MAGICZNE ANDY;
  • grudzień 2017 – Z KRECIKIEM PRZEZ ŚWIAT BAJEK;
  • styczeń 2018 – ŚLADAMI KAPITANA JAMESA COOKA;
  • luty 2018 – GRANIE NA NICZYM;
  • marzec 2018 – MUZYCZNE WYGIBASY;
  • kwiecień 2018 – ROZTAŃCZONA RADOSNA KUBA;
  • maj 2018 – BALET.

Na fotorelację z powyższych audycji muzycznych zapraszamy na Facebook.

Akademia Dynamiczna w Przedszkolu Rainbow

Informujemy, że od października 2017 podjęliśmy współpracę z Akademią Dynamiczną. Dzięki temu przedszkolaki z naszego przedszkola mają możliwość uczestniczenia w zajęciach sportowych w każdy czwartek ! Zapraszamy na Facebooka na bieżące fotorelacje z odbywających się treningów.

Zmiana funkcjonowania strony

Informujemy, że w związku z licznymi wydarzeniami mającymi miejsce w naszym przedszkolu nie będziemy zamieszczać zdjęć i wydarzeń jak to był do tej pory w osobnych folderach dl Grupy Żuczki i dla Grupy Bączki. Informacje będą pojawiać się na tablicy głównej w aktualnościach .

Zapraszamy także wszystkich do polubienia naszego profilu na Facebooku i śledzenia bieżących wpisów i fotorelacji.